CALIBRA VD Dog semi-moist snack urinary care - pochúťka pre psov - 120g
Kód: DLSCIBZWI0002Podrobný popis
CALIBRA VD Dog semi-moist snack urinary care - pochúťka pre psov - 120g| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá, Vitamíny a výživa |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 120 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana močového systému |
| Typ liečby | Funkčné |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Chorý močový trakt, Obdobie rastu |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Bez cukru | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not exceed the recommended dose., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 5,2% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 8595706702003 |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá, Vitamíny a výživa |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana močového systému |
| Typ liečby: | Funkčné |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Chorý močový trakt, Obdobie rastu |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Bez cukru: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not exceed the recommended dose., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 5,2% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
