DOLINA NOTECI Training Treats Skin & Coat Care - pamlsek pre psa - 130g
Kód: DLPDNTPRZ0017Podrobný popis
DOLINA NOTECI Training Treats Skin & Coat Care - pamlsek pre psa - 130g| Typ liečby | Hypoalergénne, Výcvik |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 130 g |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | DOLINA NOTECI Training Treats |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 18% |
| Hrubý popol | 5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921306214 |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Výcvik |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 130 g |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | DOLINA NOTECI Training Treats |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 18% |
| Hrubý popol: | 5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
