HILTON Zajčji trakovi - pasja poslastica - 500g
Kód: DLPHLTPRZ0068Podrobný popis
HILTON Zajčji trakovi - pasja poslastica - 500g| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Tréning |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Mäso, Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Diéta |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | balíček |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 500 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Králik |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 3% |
| Obsah tuku | 3% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah vlhkosti | 18% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902205062911 |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Tréning |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Mäso, Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Diéta |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | balíček |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 3% |
| Obsah tuku: | 3% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah vlhkosti: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
