JOHN DOG Žuvacia kosť s kačicou a jablkom – maškrta pre psy – 12 cm
Kód: DLPJDOPRZ0009Podrobný popis
JOHN DOG Žuvacia kosť s kačicou a jablkom – maškrta pre psy – 12 cm| Typ balenia | Vrecko, balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Účinky na zdravie | Čisté zuby, svieži dych |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 55 g |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Chuť krmiva | Kačka, Jablko |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubý popol | 1,9% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Proteíny | 93% |
| Obsah tuku | 3,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903246846782 |
| Typ balenia: | Vrecko, balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Účinky na zdravie: | Čisté zuby, svieži dych |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Chuť krmiva: | Kačka, Jablko |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubý popol: | 1,9% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Proteíny: | 93% |
| Obsah tuku: | 3,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
