JOSERA Denties Hydina s bobuľami - pochúťka pre psov - 180g
Kód: DLPJOSPRZ0003Podrobný popis
JOSERA Denties Hydina s bobuľami - pochúťka pre psov - 180g| Chuť krmiva | Hydina, Čučoriedka |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Účinky na zdravie | Čisté zuby, svieži dych |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 180 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Zubné, Bez lepku |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre psa |
| Zloženie | Vedľajšie rastlinné produkty (sušené zemiaky, sušená tapioka, celulóza), sušené hydinové bielkoviny (14,0 %), čučoriedkové pyré (4,0 %), hydrolyzované hydinové bielkoviny, minerálne látky |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 24% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 2% |
| Proteíny | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4032254768982 |
| Chuť krmiva: | Hydina, Čučoriedka |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Účinky na zdravie: | Čisté zuby, svieži dych |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Zubné, Bez lepku |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Zloženie: | Vedľajšie rastlinné produkty (sušené zemiaky, sušená tapioka, celulóza), sušené hydinové bielkoviny (14,0 %), čučoriedkové pyré (4,0 %), hydrolyzované hydinové bielkoviny, minerálne látky |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 24% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 2% |
| Proteíny: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
