MACED Harder rich in beef and rabbit M - žuvačka pre psov - 100g
Kód: DLPMDEPRZ0066Podrobný popis
MACED Harder rich in beef and rabbit M - žuvačka pre psov - 100g| Typ liečby | Prírodné, Zubné, Žuvačky, kosti |
| Hmotnosť | 100 g |
| Hodnota veľkosti 1 | M |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Chuť krmiva | Zajac |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Účinky na zdravie | Čisté zuby, svieži dych |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Králik |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah tuku | 9,5% |
| Proteíny | 70,4% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
| Obsah vlhkosti | 12,7 % |
| Hrubý popol | 6,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489323857 |
| Typ liečby: | Prírodné, Zubné, Žuvačky, kosti |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Hodnota veľkosti 1: | M |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Chuť krmiva: | Zajac |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Účinky na zdravie: | Čisté zuby, svieži dych |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah tuku: | 9,5% |
| Proteíny: | 70,4% |
| Hrubá vláknina: | 0,6% |
| Obsah vlhkosti: | 12,7 % |
| Hrubý popol: | 6,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
