MACED Hovädzie tyčinky s pečeňou - pochúťka pre psov - 100g
Kód: DLPMDEPRZ0042Podrobný popis
MACED Hovädzie tyčinky s pečeňou - pochúťka pre psov - 100g| Typ liečby | Výcvik, Prírodné, Diéta, Žuvacie, Zubné |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Nadváha, Tréning |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 100 g |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489323956 |
| Typ liečby: | Výcvik, Prírodné, Diéta, Žuvacie, Zubné |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Nadváha, Tréning |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
