MACED Kačací špíz - pochúťka pre psov - 500g
Kód: DLZMDEKSP0006Podrobný popis
MACED Kačací špíz - pochúťka pre psov - 500g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Nadváha |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Typ liečby | Žuvacie, Diéta, Výcvik, Prírodné, Pre šteňatá |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso, Kačka |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah tuku | 1,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Proteíny | 46% |
| Obsah vlhkosti | 21% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489312004 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Nadváha |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Typ liečby: | Žuvacie, Diéta, Výcvik, Prírodné, Pre šteňatá |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso, Kačka |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah tuku: | 1,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Proteíny: | 46% |
| Obsah vlhkosti: | 21% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
