MACED Králičie jablko a červená repa - pochúťka pre psov - 100g
Kód: DLPMDEPRZ0078Podrobný popis
MACED Králičie jablko a červená repa - pochúťka pre psov - 100g| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ liečby | Výcvik, Prírodné, Žuvacie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Chuť krmiva | Zajac |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Tréning |
| Hlavná chuť | Králik |
| Zloženie | Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 88 % (vrátane králika 24 %), výrobky rastlinného pôvodu, sušené jablká 3,6 %, sušená červená repa 0,8 %, minerálne látky. |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489323994 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ liečby: | Výcvik, Prírodné, Žuvacie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Chuť krmiva: | Zajac |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Tréning |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Zloženie: | Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 88 % (vrátane králika 24 %), výrobky rastlinného pôvodu, sušené jablká 3,6 %, sušená červená repa 0,8 %, minerálne látky. |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
