MACED Puppy mint bones cookies - pochúťka pre psov - 1 kg
Kód: DLZMDEKSP0141Podrobný popis
MACED Puppy mint bones cookies - pochúťka pre psov - 1 kg| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie | Tréning |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Rastlina |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Typ liečby | Výcvik, Cookies |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Chuť krmiva | Obilniny, Mäta, Mäso |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Nie |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubý popol | 1,7% |
| Proteíny | 7% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489321518 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie: | Tréning |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Rastlina |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Typ liečby: | Výcvik, Cookies |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Chuť krmiva: | Obilniny, Mäta, Mäso |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Nie |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubý popol: | 1,7% |
| Proteíny: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
