MACED Sport Up! Love Mix Junior - pochúťka pre psov - 300g
Kód: DLPMDEPRZ0022Podrobný popis
MACED Sport Up! Love Mix Junior - pochúťka pre psov - 300g| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Tréning |
| Hlavná chuť | Ryby, Zmes chutí |
| Hmotnosť | 300 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Ryba |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez gluténu | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Typ liečby | Pre šteňatá, Výcvik, Cookies |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah vlhkosti | 20% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489324335 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Tréning |
| Hlavná chuť: | Ryby, Zmes chutí |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Ryba |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez gluténu: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Typ liečby: | Pre šteňatá, Výcvik, Cookies |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
