MACED Sport Up! Mini - pochúťka pre psov - 300g
Kód: DLPMDEPRZ0020Podrobný popis
MACED Sport Up! Mini - pochúťka pre psov - 300g| Kategória produktu | Liečivá |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malé (2-10 kg) |
| Bez gluténu | Nie |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Ryba, Mäso |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Hmotnosť | 300 g |
| Ďalšie funkcie | Tréning |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Typ liečby | Cookies, Výcvik |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 20% |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489324311 |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malé (2-10 kg) |
| Bez gluténu: | Nie |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Ryba, Mäso |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Ďalšie funkcie: | Tréning |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Typ liečby: | Cookies, Výcvik |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 20% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
