MACED Trachea stuffed with beef - hryzáky pre psov - 120g
Kód: DLPMDEPRZ0113Podrobný popis
MACED Trachea stuffed with beef - hryzáky pre psov - 120g| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ liečby | Zubné, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Bez gluténu | Nie |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Prirodzené žuvanie |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 120 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 33,4% |
| Proteíny | 30,1% |
| Hrubá vláknina | 4,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489326476 |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ liečby: | Zubné, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Prirodzené žuvanie |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 33,4% |
| Proteíny: | 30,1% |
| Hrubá vláknina: | 4,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
