NATURE'S PROTECTION Superior Care Adult with salmon - pamlsek pre psa - 150g
Kód: DLPNPOPRZ0010Podrobný popis
NATURE'S PROTECTION Superior Care Adult with salmon - pamlsek pre psa - 150g| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Losos |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia, Správne trávenie |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 150 g |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | NATURE'S PROTECTION Superior Care |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby | Výcvik, Hypoalergénne |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Proteíny | 21% |
| Hrubý popol | 5% |
| Obsah vlhkosti | 20% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4771317472724 |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia, Správne trávenie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | NATURE'S PROTECTION Superior Care |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ liečby: | Výcvik, Hypoalergénne |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Proteíny: | 21% |
| Hrubý popol: | 5% |
| Obsah vlhkosti: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
