PAKA ZWIERZAKA Bone with rabbit and mango M 12 cm - pamlsek pre psa - 55g
Kód: DLPPZWPRZ0035Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Bone with rabbit and mango M 12 cm - pamlsek pre psa - 55g| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Králik |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 55 g |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné, Prírodné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 84,6% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Hrubý popol | 4,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904806564498 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné, Prírodné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 84,6% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Hrubý popol: | 4,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
