PAKA ZWIERZAKA Bone with rabbit and mango XL 17 cm - pamlsek pre psa - 115g
Kód: DLPPZWPRZ0036Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Bone with rabbit and mango XL 17 cm - pamlsek pre psa - 115g| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Prírodné, Hypoalergénne |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 115 g |
| Typ balenia | balíček |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 84,6% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Hrubý popol | 4,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904806564054 |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Prírodné, Hypoalergénne |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 115 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 84,6% |
| Hrubá vláknina: | 0,7% |
| Hrubý popol: | 4,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
