PAN MIĘSKO Stripes Duck Mono - pamlsek pre psa - 100g
Kód: DLPPMIPRZ0003Podrobný popis
PAN MIĘSKO Stripes Duck Mono - pamlsek pre psa - 100g| Typ balenia | balíček |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 100 g |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov |
| Typ liečby | Žuvacie, Výcvik, Hypoalergénne |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 4,5% |
| Proteíny | 23% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah vlhkosti | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905342294504 |
| Typ balenia: | balíček |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov |
| Typ liečby: | Žuvacie, Výcvik, Hypoalergénne |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 4,5% |
| Proteíny: | 23% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah vlhkosti: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
