Pedigree Biscrock Original 500 g Adult Chicken
Kód: DLZPEDKDP0010Podrobný popis
Pedigree Biscrock Original 500 g Adult Chicken| Typ liečby | Cookies, Výcvik |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Tréning |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Jahňacie, Zmes chutí, Kuracie mäso |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popol | 6% |
| Vápnik | 1,2% |
| Proteíny | 13,5% |
| Obsah tuku | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5010394988223 |
| Typ liečby: | Cookies, Výcvik |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Tréning |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Jahňacie, Zmes chutí, Kuracie mäso |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Vápnik: | 1,2% |
| Proteíny: | 13,5% |
| Obsah tuku: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
