PETMEX Beef lung Mono - pamlsek pre psa - 500g
Kód: DLPPTXPRZ0096Podrobný popis
PETMEX Beef lung Mono - pamlsek pre psa - 500g| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 500 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Monobielkoviny, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Typ liečby | Hypoalergénne, Prírodné |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 15,41% |
| Proteíny | 65,4% |
| Obsah vlhkosti | 9,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905279194519 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Monobielkoviny, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Prírodné |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 15,41% |
| Proteíny: | 65,4% |
| Obsah vlhkosti: | 9,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
