PETMEX Himalayan cheese with peanut butter M - pamlsek pre psa - 80g
Kód: DLPPTXPRZ0081Podrobný popis
PETMEX Himalayan cheese with peanut butter M - pamlsek pre psa - 80g| Typ balenia | Štítok |
| Hmotnosť | 80 g |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky, Pochúťka |
| Typ liečby | Funkčné, Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Zubné, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Všeobecné zdravie, Ústna hygiena |
| Hlavná chuť | Mlieko |
| Ďalšie informácie | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 68% |
| Hrubý popol | 4% |
| Obsah tuku | 1% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906647647934 |
| Typ balenia: | Štítok |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky, Pochúťka |
| Typ liečby: | Funkčné, Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Zubné, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Všeobecné zdravie, Ústna hygiena |
| Hlavná chuť: | Mlieko |
| Ďalšie informácie: | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 68% |
| Hrubý popol: | 4% |
| Obsah tuku: | 1% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
