PETMEX Horse meat Mono - pamlsek pre psa - 100g
Kód: DLPPTXPRZ0087Podrobný popis
PETMEX Horse meat Mono - pamlsek pre psa - 100g| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Alergia, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Prírodné, Hypoalergénne |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 74,20% |
| Obsah tuku | 12,5% |
| Hrubý popol | 2,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906647647811 |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Alergia, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Prírodné, Hypoalergénne |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 74,20% |
| Obsah tuku: | 12,5% |
| Hrubý popol: | 2,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
