PETMEX Horse skin 15 cm Mono - pamlsek pre psa - 1kg
Kód: DLPPTXPRZ0089Podrobný popis
PETMEX Horse skin 15 cm Mono - pamlsek pre psa - 1kg| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Prírodné |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Bez obilnín, Zubné, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky, Pochúťka, Prírodné žuvačky |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Alergia, Zuby |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 9,3% |
| Obsah vlhkosti | 12,8% |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Hrubý popol | 5,72% |
| Proteíny | 74,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808161905 |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Prírodné |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Bez obilnín, Zubné, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky, Pochúťka, Prírodné žuvačky |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Alergia na potraviny, Alergia, Zuby |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 9,3% |
| Obsah vlhkosti: | 12,8% |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Hrubý popol: | 5,72% |
| Proteíny: | 74,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
