PETMEX Hovädzia šľacha - žuvacie sústo pre psov - 500g
Kód: DLPPTXPRZ0017Podrobný popis
PETMEX Hovädzia šľacha - žuvacie sústo pre psov - 500g| Typ liečby | Žuvacie, Žuvačky, kosti, Prírodné |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Kategória | Pre psa |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Bez cukru | Áno |
| Obsah vlhkosti | <7,7% |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Obsah tuku | 5% |
| Proteíny | 79% |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Hrubý popol | 1,7% |
| Laktóza zadarmo | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808160564 |
| Typ liečby: | Žuvacie, Žuvačky, kosti, Prírodné |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Kategória: | Pre psa |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Bez cukru: | Áno |
| Obsah vlhkosti: | <7,7% |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Obsah tuku: | 5% |
| Proteíny: | 79% |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Hrubý popol: | 1,7% |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
