PETMEX Mono mäsové tréningové maškrty z jahňacieho mäsa – maškrta pre psy – 500g
Kód: DLPPTXPRZ0091Podrobný popis
PETMEX Mono mäsové tréningové maškrty z jahňacieho mäsa – maškrta pre psy – 500g| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Úľava od stresu, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia, Stres |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Obsah vlhkosti | 5,7 % |
| Hrubý popol | 19,8% |
| Proteíny | 38,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808165163 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Úľava od stresu, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Alergia, Stres |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Obsah vlhkosti: | 5,7 % |
| Hrubý popol: | 19,8% |
| Proteíny: | 38,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
