PETMEX Roe deer skin 15 cm Mono - pamlsek pre psa - 500g
Kód: DLPPTXPRZ0101Podrobný popis
PETMEX Roe deer skin 15 cm Mono - pamlsek pre psa - 500g| Hlavná chuť | Srna |
| Hmotnosť | 500 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez lepku, Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | balíček |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Typ liečby | Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 88,2% |
| Hrubý popol | 0,4% |
| Obsah tuku | 4,15% |
| Obsah vlhkosti | 6,34% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808161462 |
| Hlavná chuť: | Srna |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez lepku, Zubné, Bez kuracieho mäsa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | balíček |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka, Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti, Prírodné |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 88,2% |
| Hrubý popol: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 4,15% |
| Obsah vlhkosti: | 6,34% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
