PETMEX žuvačky pre psov hovädzí bachor 500g
Kód: DLZPTXKSP0020Podrobný popis
PETMEX žuvačky pre psov hovädzí bachor 500g| Sezónna ponuka | Jarné stránky, Jeseň |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Junior, Senior |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Bachor, Prírodné |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby |
| Hmotnosť | 500 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Obsah vlhkosti | <6,2% |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Obsah tuku | 20,6% |
| Hrubý popol | 3.7% |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Proteíny | 64,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905279194632 |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky, Jeseň |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Junior, Senior |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Bachor, Prírodné |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Obsah vlhkosti: | <6,2% |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Obsah tuku: | 20,6% |
| Hrubý popol: | 3.7% |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Proteíny: | 64,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
