PURINA FRISKIES Picnic Variety 126g
Kód: DLZPUIKSP0108Podrobný popis
PURINA FRISKIES Picnic Variety 126g| Chuť krmiva | Jahňacie, Kuracie mäso, Hovädzie mäso |
| Vhodné pre | Pes |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 126 g |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Typ liečby | Žuvacie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Séria | PURINA Friskies |
| Kategória | Pre psa |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah mangánu | 13,8 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,34 mg/kg |
| Obsah jódu | 2,45 mg/kg |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Obsah vlhkosti | 21% |
| Bez gluténu | Nie |
| Obsah vitamínu A | 9480 IU/kg |
| Bez cukru | Nie |
| Obsah vitamínu E | 69 mg/kg |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol | 8,2% |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny | 36,1% |
| Kyselina linolénová | 950 mg/kg |
| Obsah zinku | 315 mg/kg |
| Kyselina linolová | 14000 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7613287589941 |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, Kuracie mäso, Hovädzie mäso |
| Vhodné pre: | Pes |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 126 g |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Typ liečby: | Žuvacie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Séria: | PURINA Friskies |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah mangánu: | 13,8 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,34 mg/kg |
| Obsah jódu: | 2,45 mg/kg |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Obsah vlhkosti: | 21% |
| Bez gluténu: | Nie |
| Obsah vitamínu A: | 9480 IU/kg |
| Bez cukru: | Nie |
| Obsah vitamínu E: | 69 mg/kg |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hrubý popol: | 8,2% |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny: | 36,1% |
| Kyselina linolénová: | 950 mg/kg |
| Obsah zinku: | 315 mg/kg |
| Kyselina linolová: | 14000 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
