SYTA MICHA Jelenia koža a bobule - pochúťka pre psov - 13,5 cm
Kód: DLPSMHPRZ0006Podrobný popis
SYTA MICHA Jelenia koža a bobule - pochúťka pre psov - 13,5 cm| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Zubné, Prírodné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Zubné |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva | Čučoriedka, Jeleň |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Účinky na zdravie | Čisté zuby, svieži dych |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 19,7% |
| Proteíny | 69,9% |
| Hrubý popol | 3,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905108734350 |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Zubné, Prírodné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Zubné |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva: | Čučoriedka, Jeleň |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Účinky na zdravie: | Čisté zuby, svieži dych |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 19,7% |
| Proteíny: | 69,9% |
| Hrubý popol: | 3,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
