TRIXIE Kosť s bachorom - pochúťka pre psa - 2x 35g
Kód: DLZTXEKSP0007Podrobný popis
TRIXIE Kosť s bachorom - pochúťka pre psa - 2x 35g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Funkčné, Hypoalergénne, Bachor |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Sezónna ponuka | Jeseň |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
| Bez gluténu | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Účinky na zdravie | Čisté zuby, svieži dych |
| Dĺžka | 125 mm |
| Chuť krmiva | Hovädzia koža |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 70 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 60% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4011905276212 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Funkčné, Hypoalergénne, Bachor |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Sezónna ponuka: | Jeseň |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Účinky na zdravie: | Čisté zuby, svieži dych |
| Dĺžka: | 125 mm |
| Chuť krmiva: | Hovädzia koža |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 60% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
