TRIXIE Lamb Cream - paštéta pre psov - 110 g
Kód: DLZTXEKMP0007Podrobný popis
TRIXIE Lamb Cream - paštéta pre psov - 110 g| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | pasta |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Typ liečby | Funkčné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Typ balenia | Rúra |
| Hmotnosť | 110 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 9,8% |
| Obsah tuku | 24,7% |
| Obsah vlhkosti | 60% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4047974318430 |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | pasta |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Typ liečby: | Funkčné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Typ balenia: | Rúra |
| Hmotnosť: | 110 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 9,8% |
| Obsah tuku: | 24,7% |
| Obsah vlhkosti: | 60% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
