UNISZKI Beef lungs Mono - pamlsek pre psa - 200g
Kód: DLPUNZPRZ0039Podrobný popis
UNISZKI Beef lungs Mono - pamlsek pre psa - 200g| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Hmotnosť | 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ liečby | Prírodné, Hypoalergénne, Žuvacie |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 75,19% |
| Hrubý popol | 4,97% |
| Obsah tuku | 8,26% |
| Hrubá vláknina | 4,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921217374 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ liečby: | Prírodné, Hypoalergénne, Žuvacie |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 75,19% |
| Hrubý popol: | 4,97% |
| Obsah tuku: | 8,26% |
| Hrubá vláknina: | 4,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
