UNISZKI Kopyto srnca Mono - pamlsek pre psa - 1
Kód: DLPUNZPRZ0041Podrobný popis
UNISZKI Kopyto srnca Mono - pamlsek pre psa - 1| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 100 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hlavná chuť | Srna |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Žuvacie, Zubné, Prírodné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky, Pochúťka |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 14,67% |
| Proteíny | 46,7% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah tuku | 12,5% |
| Obsah vlhkosti | 6,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921212386 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hlavná chuť: | Srna |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku, Zubné, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Žuvacie, Zubné, Prírodné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky, Prírodné žuvačky, Pochúťka |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 14,67% |
| Proteíny: | 46,7% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah tuku: | 12,5% |
| Obsah vlhkosti: | 6,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
