UNISZKI Koža trske Mono - priboljšek za psa - 100g
Kód: DLPUNZPRZ0015Podrobný popis
UNISZKI Koža trske Mono - priboljšek za psa - 100g| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Ryby, Zubné, Sušenie, Hypoalergénne, Diéta, Prírodné |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | balíček |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Trska |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Stres, Zuby, Alergia na potraviny, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 100 g |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Proteíny | 87,3% |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 8,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921214472 |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Ryby, Zubné, Sušenie, Hypoalergénne, Diéta, Prírodné |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | balíček |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Trska |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Stres, Zuby, Alergia na potraviny, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zníženie nervového napätia, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Proteíny: | 87,3% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 8,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
