VITAKRAFT Beef Stick Quadros Cheese - pamlsek pre psa - 70 g
Kód: DLPVKAPRZ0013Podrobný popis
VITAKRAFT Beef Stick Quadros Cheese - pamlsek pre psa - 70 g| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Séria | VITAKRAFT Beef Stick |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Typ liečby | Funkčné, Hypoalergénne |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 70 g |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 33% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4008239288011 |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Séria: | VITAKRAFT Beef Stick |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Typ liečby: | Funkčné, Hypoalergénne |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 33% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
