ZOLUX Knotted white bone Mono - hryzáky pre psov - 54g
Kód: DLPZOUPRZ0047Podrobný popis
ZOLUX Knotted white bone Mono - hryzáky pre psov - 54g| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ liečby | Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Množstvo v balení | 6 kusov |
| Hmotnosť | 54 g |
| Typ balenia | balíček |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Prirodzené žuvanie |
| Dĺžka | 60 mm |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 3336024828069 |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ liečby: | Prírodné, Žuvacie, Zubné, Hypoalergénne, Žuvačky, kosti |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Množstvo v balení: | 6 kusov |
| Hmotnosť: | 54 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Prirodzené žuvanie |
| Dĺžka: | 60 mm |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
