ZOYA Chewing bone Deer Mono - pamlsek pre psa - 55g
Kód: DLPZOYPRZ0055Podrobný popis
ZOYA Chewing bone Deer Mono - pamlsek pre psa - 55g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Zubné, Bez obilnín, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória | Pre psa |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie potravinovej intolerancie, Zuby, Alergia na potraviny, Zníženie tvorby zubného kameňa, Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ liečby | Pre šteňatá, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti |
| Typ balenia | balíček |
| Hlavná chuť | Jeleň |
| Hmotnosť | 55 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Žuvacie výrobky |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 89,7% |
| Hrubý popol | 1,6% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
| Obsah tuku | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580252 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Zubné, Bez obilnín, Podpora trávenia, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória: | Pre psa |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie potravinovej intolerancie, Zuby, Alergia na potraviny, Zníženie tvorby zubného kameňa, Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ liečby: | Pre šteňatá, Žuvacie, Zubné, Žuvačky, kosti |
| Typ balenia: | balíček |
| Hlavná chuť: | Jeleň |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Žuvacie výrobky |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 89,7% |
| Hrubý popol: | 1,6% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
| Obsah tuku: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
