ZOYA Dried deer meat Mono - pamlsek pre psa - 80g
Kód: DLPZOYPRZ0045Podrobný popis
ZOYA Dried deer meat Mono - pamlsek pre psa - 80g| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť | 80 g |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Hlavná chuť | Srna |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Kategória | Pre psa |
| Typ liečby | Žuvacie, Výcvik, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 4,6% |
| Hrubý popol | 2,9% |
| Proteíny | 81,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580108 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Hlavná chuť: | Srna |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ liečby: | Žuvacie, Výcvik, Prírodné, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 4,6% |
| Hrubý popol: | 2,9% |
| Proteíny: | 81,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
