ZOYA Duck sausages - pamlsek pre psa - 100g
Kód: DLPZOYPRZ0067Podrobný popis
ZOYA Duck sausages - pamlsek pre psa - 100g| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Typ liečby | Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | balíček |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 100 g |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny | 55,5% |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Obsah tuku | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5903802100037 |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Typ liečby: | Výcvik, Hypoalergénne |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Budovanie svalov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Proteíny: | 55,5% |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Obsah tuku: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
