ZOYA Lamb tripe Mono - pamlsek pre psa - 80g
Kód: DLPZOYPRZ0051Podrobný popis
ZOYA Lamb tripe Mono - pamlsek pre psa - 80g| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 80 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ liečby | Žuvacie, Prírodné, Bachor, Hypoalergénne |
| Veterinárna klasifikácia | Prírodné žuvačky, Žuvacie výrobky, Pochúťka |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 9,1% |
| Hrubý popol | 4,2% |
| Proteíny | 69,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580146 |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ liečby: | Žuvacie, Prírodné, Bachor, Hypoalergénne |
| Veterinárna klasifikácia: | Prírodné žuvačky, Žuvacie výrobky, Pochúťka |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 9,1% |
| Hrubý popol: | 4,2% |
| Proteíny: | 69,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
