ZOYA Wild Boar and Pear Crumble - pamlsek pre psa - 200g
Kód: DLPZOYPRZ0019Podrobný popis
ZOYA Wild Boar and Pear Crumble - pamlsek pre psa - 200g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hlavná chuť | Diviak |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Podpora chuti do jedla |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Vychýrený, Bez lepku, Bez obilnín |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby | Prírodné |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 8,1% |
| Proteíny | 37% |
| Obsah tuku | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580177 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Hlavná chuť: | Diviak |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Podpora chuti do jedla |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Vychýrený, Bez lepku, Bez obilnín |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby: | Prírodné |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 8,1% |
| Proteíny: | 37% |
| Obsah tuku: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
