Žuvačky pre psov PETMEX Bravčové ucho 40g 10 ks
Kód: DLZPTXKSP0031Podrobný popis
Žuvačky pre psov PETMEX Bravčové ucho 40g 10 ks| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Ďalšie informácie | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Veľkosť plemena | Stredné a veľké (11-44 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Bravčové |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Typ liečby | Žuvacie, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Bez cukru | Áno |
| Hrubý popol | 1,41% |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Obsah tuku | 28,19% |
| Obsah vlhkosti | 7,9% |
| Proteíny | 66,4% |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905279194014 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Ďalšie informácie: | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Veľkosť plemena: | Stredné a veľké (11-44 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Bravčové |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Typ liečby: | Žuvacie, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Bez cukru: | Áno |
| Hrubý popol: | 1,41% |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Obsah tuku: | 28,19% |
| Obsah vlhkosti: | 7,9% |
| Proteíny: | 66,4% |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
