ANIMONDA Milkies Variety - pochúťky pre mačky - 20 x 15g
Kód: DLKANMPRZ0003Podrobný popis
ANIMONDA Milkies Variety - pochúťky pre mačky - 20 x 15g| Typ liečby | Mlieko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ balenia | Súprava |
| Forma | Tekuté |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | ANIMONDA Milkies |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Zmes chutí |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 20 x 15 g |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Proteíny | 6% |
| Hrubý popol | 1,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah vlhkosti | 76% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4017721830997 |
| Typ liečby: | Mlieko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ balenia: | Súprava |
| Forma: | Tekuté |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | ANIMONDA Milkies |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 20 x 15 g |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Proteíny: | 6% |
| Hrubý popol: | 1,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah vlhkosti: | 76% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
