BOGAR Bogadent Dental fibre sticks Salmon - pochúťky pre mačky - 50g
Kód: DLKBGAPRZ0006Podrobný popis
BOGAR Bogadent Dental fibre sticks Salmon - pochúťky pre mačky - 50g| Veterinárna klasifikácia | Pochúťka |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Odstránenie vlasových guľôčok, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Typ balenia | balíček |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 50 g |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku, Zubné, Kontrola bezoárov |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ liečby | Ryby, Zubné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 9,7% |
| Obsah tuku | 21,5% |
| Hrubý popol | 7,9% |
| Proteíny | 23,5% |
| Obsah vlhkosti | 24% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7640118839678 |
| Veterinárna klasifikácia: | Pochúťka |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Odstránenie vlasových guľôčok, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Typ balenia: | balíček |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Bez lepku, Zubné, Kontrola bezoárov |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ liečby: | Ryby, Zubné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 9,7% |
| Obsah tuku: | 21,5% |
| Hrubý popol: | 7,9% |
| Proteíny: | 23,5% |
| Obsah vlhkosti: | 24% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
