BOZITA Tasty meat menu - mokré krmivo pre mačky - 12 x 85g
Kód: DLSBZTZWI0026Podrobný popis
BOZITA Tasty meat menu - mokré krmivo pre mačky - 12 x 85g| Hmotnosť | 12 x 85 g |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., Store in a dry and cool place., The product should be stored in a cool and dry place., The product is intended for animal feeding only., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Hrubý popol | 2% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Proteíny | 8,5% |
| Obsah vlhkosti | 82% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7300330365019 |
| Hmotnosť: | 12 x 85 g |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Alergia, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., Store in a dry and cool place., The product should be stored in a cool and dry place., The product is intended for animal feeding only., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Hrubý popol: | 2% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Proteíny: | 8,5% |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
