Dreamies 5998749116500 mačacie pochúťky Duck Snacks 60g
Kód: DLZDRSKDK0001Podrobný popis
Dreamies 5998749116500 mačacie pochúťky Duck Snacks 60g| Typ zvieratka | Mačka |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso, Kačica |
| Príchuť | Kačka |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ liečby | Mäso |
| Objem | 60 g |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ produktu | Snack |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5998749116500 |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso, Kačica |
| Príchuť: | Kačka |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ liečby: | Mäso |
| Objem: | 60 g |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ produktu: | Snack |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
