Felix Party Mix grill 60 g
Kód: DLZFEJKSK0003Podrobný popis
Felix Party Mix grill 60 g| Množstvo | 1 |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Séria | PURINA Felix |
| Typ balenia | balíček |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ dávkovača | balíček |
| Hlavná chuť | Ryby, Zmes chutí, Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ liečby | Mäso |
| Kapacita | 60 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7613034119889 |
| Množstvo: | 1 |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Séria: | PURINA Felix |
| Typ balenia: | balíček |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ dávkovača: | balíček |
| Hlavná chuť: | Ryby, Zmes chutí, Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ liečby: | Mäso |
| Kapacita: | 60 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
