INABA CAT Dashi Delights Nežne piščančje kosmiče - posladek za mačke - 40g
Kód: DLKIBNPRZ0091Podrobný popis
INABA CAT Dashi Delights Nežne piščančje kosmiče - posladek za mačke - 40g| Typ liečby | Hypoalergénne, Diéta, Prírodné, Mäso |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Nadváha, Bez obilnín, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Séria | INABA Dashi |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 40 g |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Obsah tuku | 0,5% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Proteíny | 12% |
| Hrubý popol | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4262365731036 |
| Typ liečby: | Hypoalergénne, Diéta, Prírodné, Mäso |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Nadváha, Bez obilnín, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Séria: | INABA Dashi |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín, Správne trávenie |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | The product is intended for animal feeding only., Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
| Obsah tuku: | 0,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Proteíny: | 12% |
| Hrubý popol: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
