INABA Ciao Bisque Chicken with beef - pochúťky pre mačky - 40g
Kód: DLKIBNPRZ0082Podrobný popis
INABA Ciao Bisque Chicken with beef - pochúťky pre mačky - 40g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku |
| Séria | INABA Ciao, INABA Ciao Bisque |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ liečby | Mäso |
| Forma | Tekuté |
| Hmotnosť | 40 g |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only. |
| Proteíny | 8% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 1% |
| Hrubý popol | 1,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4262365738547 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku |
| Séria: | INABA Ciao, INABA Ciao Bisque |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ liečby: | Mäso |
| Forma: | Tekuté |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only. |
| Proteíny: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah tuku: | 1% |
| Hrubý popol: | 1,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
