MOONLIGHT Dinner File zajca - poslastica za mačke - 22g
Kód: DLKMTGPRZ0002Podrobný popis
MOONLIGHT Dinner File zajca - poslastica za mačke - 22g| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Vyberavosť, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 22 g |
| Typ balenia | balíček |
| Hlavná chuť | Králik |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Typ liečby | Prírodné, Mäso, Diéta, Hypoalergénne |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Nadváha, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Bez lepku, Bez obilnín, Pre seniorov |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah tuku | 2,5% |
| Obsah vlhkosti | 65% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4012262801123 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Vyberavosť, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 22 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Typ liečby: | Prírodné, Mäso, Diéta, Hypoalergénne |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Nadváha, Bez kuracieho mäsa, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Vychýrený, Bez lepku, Bez obilnín, Pre seniorov |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah tuku: | 2,5% |
| Obsah vlhkosti: | 65% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
