TRIXIE 4235 pochúťka pre psov a mačky 100 g
Kód: DLZTXEHIP0012Podrobný popis
TRIXIE 4235 pochúťka pre psov a mačky 100 g| Kategória produktu | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Kontrola bezoárov, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Typ liečby | Trávové a zeleninové pochúťky |
| Typ balenia | Lepenka |
| Objem | 100 g |
| Hlavná chuť | Rastlina |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4011905042350 |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Kontrola bezoárov, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Typ liečby: | Trávové a zeleninové pochúťky |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Objem: | 100 g |
| Hlavná chuť: | Rastlina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., The product is intended for animal feeding only., Always close the packaging after use to preserve freshness. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
